Ślubowanie klasy 1.

W dniu 23 października 2020 r. pierwszaki zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Tegoroczna uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów odbyła się w kameralnym gronie.

Dyrektor szkoły p. Krzysztof Ochmański ciepło powitał najmłodszych uczniów w murach szkoły i życzył sukcesów w dalszej nauce. Ciepłe słowa skierowała również do pierwszoklasistów przedstawicielka starszych klas - Wiktoria Parys. Zapewniła, że uczniowie mogą zawsze liczyć na pomoc i wsparcie starszych kolegów.

Uczniowie klasy pierwszej złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i zostali pasowani przez pana dyrektora na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach. Pierwszoklasiści wystąpili w krótkiej części artystycznej przygotowanej przez wychowawczynię p. Jolantę Karaśkiewicz i p. Renatę Racką - nauczyciela współorganizującego. Na zakończenie były upominki i tort.