Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

1 września to ważny dzień – rozpoczęcie roku szkolnego,a jednocześnie rocznica wybuchu II wojny światowej. Z jednej strony niesie za sobą smutek  z powodu kończących się wakacji, a z drugiej jest początkiem nowej szkolnej przygody.

Tego dnia po dwumiesięcznej przerwie w jednym miejscu spotykają się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Jest mnóstwo entuzjastycznych okrzyków radości i uścisków.

 

Niestety tegoroczny dzień rozpoczęcia roku szkolnego był inne niż wszystkie, które pamiętamy. Uczniowie, w związku z rygorem sanitarnym, nie wzięli udziału w uroczystym apelu, ale spotkali się z wychowawcami w klasach. Zostały im przedstawione procedury związane z organizacją szkoły w czasie trwania epidemii. Otrzymali również podręczniki, które będą im służyły w nadchodzącym roku szkolnym. Dzieci nie kryły swojej chęci powrotu do szkoły i wynikającej z tego radości.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla nas wszystkich bezpieczny i nic nie stanie na przeszkodzie, byśmy jak najdłużej kontynuowali naukę stacjonarną. Uczniom życzymy zdrowia i jak najlepszych wyników w nauce.

Galeria zdjęć