Kampania informacyjno-edukacyjna „Hazard – nie dziękuję”

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii informacyjno – edukacyjnej „Hazard – nie dziękuję”. W ramach tej akcji 12 czerwca 2019 roku uczniowie klas VI – VIII i III gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Spotkanie zorganizowała p. pedagog Iwona Ochmańska.

Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jego zadaniem jest wsparcie nauczycieli w procesie edukacji uczniów i zwrócenie uwagi na ryzyko związane z rozpowszechnianiem gier hazardowych wśród młodzieży oraz na problemy i konsekwencje prawne związane z udziałem i oferowaniem nielegalnych gier hazardowych. Informacje uzyskane podczas tego spotkania pozwolą ustrzec się wielu młodym ludziom przed przykrymi konsekwencjami hazardu, który dużo złego może wyrządzić w życiu.

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie zorganizowała takie spotkania we współpracy z  Kuratorium Oświaty.

Akcja niezwykle pożyteczna i dobrze, że nasi uczniowie mogli wziąć w niej udział