Klasa II odwiedziła kino

31 maja 2019 roku klasa II wyjechała ze swoją panią Elżbietą Szymańską  do Domu Kultury Hutnik w Wyszkowie. W kinie studyjnym uczniowie obejrzeli animowaną bajkę Panda i Banda.

Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwy adres. Grupa przyjaciół – niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, staje przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa obfituje w niesamowite przygody, a kumple, którzy muszą pokonać gigantyczną przestrzeń, są poddani niejednej próbie charakteru.

Film bardzo podobał  się dzieciom, tym bardziej, że w wielu sytuacjach nawiązywał do obecnej sytuacji. Po seansie filmowym każde dziecko otrzymało słodki upominek z okazji Dnia Dziecka.