tel: (29) 679-14-66, 7424842

Uczniowie klasy III szkoły podstawowej zaśpiewali w koncercie charytatywnym

Lena Gałązka, Alicja Szczesna, Sandra Jeż, Amelia Gąsiewska i Amir Zając zostali zaproszeni przez organizatorów do udziału w koncercie charytatywnym dla Adasia Wiernio. Koncert odbył się 9. maja 2018 r. w Domu Kultury „Hutnik” w Wyszkowie. Swoim udziałem nasi uczniowie włączyli się w zbiórkę pieniędzy na leczenie tego chłopca, chorego na rzadką chorobę genetyczną. Uczniów artystycznie przygotowała p. Jolanta Piątkowska.

Na scenie królował w tym dniu taniec, muzyka, śpiew i recytacja. Wśród wielu znakomitych młodych wykonawców z rewią „Sylaba „ na czele artyści z klasy III. Wystąpili z piosenką „W moim ogródecku”. Świetnie sobie (jak zawsze) poradzili, a ich występ bardzo się podobał. Prasa lokalna okrzyknęła ich wspaniałym ludowym chórem. Cała społeczność szkolna cieszy się, że to właśnie nasi uczniowie dołożyli swoją cegiełkę na leczenie Adasia. Do 9. sierpnia można przekazywać pieniądze. Liczy się każda złotówka. Numery kont w prasie lokalnej.