ZPiT Wyszków koncertował w Radzyminie

Na zaproszenie dyrekcji Przedszkola nr 2 w Radzyminie nasz Zespół PiT „Wyszków”  wystąpił 14 III 2018 r. dla przedszkolaków i zaproszonych gości z okazji ich święta.  32 członków zespołu z grupy młodszej i starszej oraz absolwenci dało koncert dla społeczności radzymińskiego przedszkola. Zatańczyli i zaśpiewali kilka swoich repertuarowych utworów.

Grupa młodsza zatańczyła „Krakowiaka”, a starsza „Oberka”. Cały zespół zaśpiewał kilka piosenek: „Lipka”, „U Jezioreczka”, „Jasieńku, Jasieńku”, "Jezioro, Jezioro” z akompaniamentem Czesława Kwiatkowskiego. Zespół zaprezentował  przedszkolakom swoje ludowe stroje. Występ bardzo się podobał i młodszym i starszym, o czym świadczyły gromkie brawa i uśmiechy na twarzy.  W nagrodę na naszych artystów czekał pyszny poczęstunek.