Spotkanie z dietetykiem

11.01.2017 r. z uczniami klas I – VI szkoły podstawowej spotkał się pani dietetyk. Tematem dla kas I - II była „Piramida zdrowego odżywiania”, a dla klas III – VI  „Naturalne napoje to zdrowie twoje”.  Spotkanie zorganizowała p. pedagog Iwona Ochmańska.

Spotkanie prowadziła p. Małgorzata Wąsiewicz z Firmy Adam – Pol Adam Poleski w ramach programu „Start po zdrowie”. Dzieci brały aktywny udział w zajęciach, które miały formę warsztatową. Dowiedziały się wielu cennych informacji na temat produktów, które spożywają i napojów, które piją. Teraz będą je bardziej świadomie wybierać i sięgać po te, które są korzystne dla ich organizmu. Dokonujcie świadomych wyborów – zakończyła spotkania prowadząca.