Wigilia z rodziną PaT- owską

32. uczniów naszego gimnazjum z opiekunami p. Iwoną Ochmańską i p. Arkadiuszem Wilczyńskim uczestniczyło w Powiatowej Wigilii Programu Profilaktyka a Ty. Spotkanie odbyło się 20. grudnia w Wyszkowie w restauracji Centralna

Życzenia złożyła sobie ponad setka PaT- owiczów z powiatu wyszkowskiego, a potem wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Wśród gości obecni byli: komendant wyszkowskiej policji insp. Michał Toporkiewicz i Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Sławomir Cieślak, była koordynatorka programu PaT w Wyszkowie Kamilla Puławska,       st. sierż. Damian Wroczyński z Komendy Głównej Policji, a całą uroczystość poprowadziła st. sierż. Marta Gierlicka,  Modlitwie przewodniczył  ks. Łukasz Dawidowicz. Z programem artystycznym wystąpił nasz Zespół Pieśni i Tańca Wyszków, który zaśpiewał przy akompaniamencie p. Czesława Kwiatkowskiego.  PaTPORT zaprezentował  pastorałkę „Kolędnicy –wędrownicy”, a uczennice, które reprezentowały naszą szkołę na Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek utwór „Mario, czy Ty wiesz”. Młodzieży towarzyszył  nowy choreograf zespołu Bartosz Wójcik (znany z programu You Can Dance). W miłej, rodzinnej atmosferze społeczność PaT spędziła  wigilijny wieczór.