tel: (29) 679-14-66, 7424842

Upięcia, warkocze, plecionki…

Trzy uczennice z klasy III gimnazjum – Karolina Soliwoda, Sylwia Grzegorczyk i Roksana Jeż reprezentowały naszą szkołę na Regionalnym Konkursie Stylizacji Fryzjerskiej „Glamour Look”. Sylwia zajęła w nim III miejsce. Konkurs odbył się 01.12.2016 r. w ZDZ Centrum Kształcenia w Wyszkowie.

W zmaganiach wzięli udział gimnazjaliści z naszego powiatu i ze szkół ponadgimnazjalnych powiatów sąsiednich z Mazowsza i Podlasia. Uczestnicy konkursu w ciągu godziny mieli wyczarować oryginalną fryzurę, jak konkurs sugerował najlepiej z warkoczami i plecionkami. Fryzury oceniało profesjonalne jury pod przewodnictwem aktorki Aldony Orman, a laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody finansowe. Uczniami opiekowała się p. Celina Kulesza.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebook'u