tel: (29) 679-14-66, 7424842

Ślubujemy Tobie szkoło….

Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klasy I gimnazjum i zostali przyjęci w poczet społeczności gimnazjalnej. Pasowania na ucznia dokonał p. dyr. Krzysztof Ochmański, a świadkami byli rodzice, nauczyciele i uczniowie, a przede wszystkim wychowawca p. Szymon Strychalski.  Ten fakt miał miejsce 25 XI 2016 r. na sali gimnastycznej.

Uczniowie zaprezentowali krótką część artystyczną, złożyli ślubowanie i zostali pasowani na gimnazjalistów. P. dyrektor złożył im życzenia, Otrzymali też je od rady rodziców i samorządu uczniowskiego.

Miłą niespodziankę przygotowali dla nich starsi koledzy z klasy II. Razem ze swoją wychowawczynią p. Adrianą Rozenek postanowili sprawdzić posiadane przez nich umiejętności i dokonać własnej oceny. Pierwszoklasiści musieli się wykazać talentem tanecznym, plastycznym, wokalnym i sprawnością fizyczną. Jedna z dyscyplin to śpiewanie przepisów kulinarnych do wybranej muzyki. Poradzili sobie ze wszystkim śpiewająco i klasa II uznała, że mogą uczęszczać do naszego gimnazjum. A potem rodzice zaprosili uczniów na słodki poczęstunek.