tel: (29) 679-14-66, 7424842

Najmłodsi uczniowie na Święcie Pluszowego Misia

25 XI uczniowie klas 0 – III zorganizowali Dzień Pluszowego Misia. Było czytanie „Kubusia Puchatka”, ćwiczenia ruchowe z ulubionymi pluszakami, zagadki oraz degustacja przysmaku misiów – pysznego miodku. Można też było zdobyć nagrody w konkursie plastycznym na najładniejszego misia

Święto rozpoczęło się na sali gimnastycznej. Pani Agnieszka. Kowalska opowiedziała dzieciom historię powstania pluszowego misia. Pan dyr. Krzysztof Ochmański przeczytał fragm. książki „Kubuś Puchatek”. Były zabawy ruchowe z pluszowymi ulubieńcami. A kto chciał spróbować słodkiego żelka – misia, mógł pobawić się w zgadywanki i prawidłowo rozwiązać zagadkę. Te atrakcje przygotowały uczniom ich wychowawczynie: E. Szymańska, J. Karaśkiewicz, J. Piątkowska i A. Kowalska.

Panie bibliotekarki Teresa Świderek i Iwona Ochmańska z tej okazji ogłosiły konkurs plastyczny z misiem w roli głównej.  Oto jego wyniki.

I miejsce – Filip Aksamitowski, Helena Sienkiewicz

II miejsce – Gabriel Marzec, Błażej Wiśniewski

III miejsce – Hanna Książek, Piotr Flur

Wyróżnienia – Oliwia Płomińska, Jakub Rosiński, Szymon Szydłowski, Aleksandra Trętowska.

Nagrody ufundowała rada rodziców, a wręczał p. dyr. Krzysztof Ochmański.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebook'u