ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Biegi przełajowe w Ostrołęce

12.uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wzięło udział 5. listopada w Międzypowiatowych Biegach Przełajowych w Ostrołęce. Byli to uczniowie, którzy zdobyli medale lub zajęli miejsca punktowane w biegach powiatowych.

Zawody przeprowadzono nad rzeką Narew. Przybyli na nie najlepsi zawodnicy z 6 powiatów. Łącznie kilkuset zawodników i zawodniczek. Każdy startował w swojej kategorii wiekowej i miał do pokonania od 800 do 1500 m. Nasi reprezentanci wypadli nieźle i uplasowali się w środku stawki. Najlepsze miejsca zajęły dziewczęta z klasy VI – Maja Sitek i Klaudia Balińska.

W skład naszej ekipy poza tymi dziewczętami weszli: Zuzanna Gąsiewska, Milena Kulesza, Bartek Durka, Magda Krawczyk, Katarzyna Kowalska, Weronika Grzegorczyk, Karolina Kowalska, Karolina Soliwoda, Michał Kacpura i Patryk Wiśniewski.

Uczniami opiekowała się p. T. Przygoda a przygotował ich do zawodów p. Szymon Strychalski.