Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Ala i Tytus i nagrodzeni w konkursie w Rybnie

Ala Szczesna z klasy II szkoły podstawowej i Tytus Ćwiek z klasy V zdobyli nagrody w Gminnym Konkursie Recytatorskim i Fotograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół w Rybnie.

Ala zajęła III miejsce (w kategorii klas I – III) recytując wiersz J. Ficowskiego „Rozmowa z jesienią”, a fotografia Tytusa ( piękny okaz jesiennego muchomora) została wyróżniona jako jedna z trzech najciekawszych prac zgłoszonych do konkursu. Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Wyszkowie. Byli to podopiecznymi pań: J. Piątkowskiej i T. Przygody.

W tym konkursie naszą szkołę reprezentowali jeszcze inni uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Były to prace fotograficzne: L. Radziewicz, Z. Gąsiewskiej, A. Idzkiewicz, K. Balińskiej, A. Godleś, M. Zalewskiej. W konkursie recytatorskim w Rybnie wystąpili: Patryk Mikołajczyk – kl. II, Lena Radziewicz – kl. VI, Dagmara Piechota – klasa V, Jan Książek – klasa I Gim,  Sylwia Grzegorczyk – kl. III Gim. Uczniów z gimnazjum przygotowała p. T. Świderek. Gratulujemy i zachęcamy!

Galeria zdjęć