Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

W poniedziałek 3 września 2012 roku powitaliśmy nowy rok szkolny 2012/2013

O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej Pan Dyrektor Krzysztof Ochmański gorąco powitał całą społeczność szkolną, a szczególnie dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole. Poinformował również o przydziale wychowawstw. Po części oficjalnej uczniowie spotkali sie z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie zapoznali się z planem lekcji na kolejne dni i podzielili się wrażeniami z wakacji. Uroczysta Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbyła sie następnego dnia w Kościele Parafialnym pw. Chrystusa Sługi w Leszczydole Nowinach.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły sukcesów, bardzo dobrych wyników w nauce, nowych przyjaźni, a szóstoklasistom i trzecioklasistom powodzenia na sprawdzianie i egzaminie gimnazjalnym.