Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Kolejny rok szkolny 2015/16 można uznać za zamknięty. 24 czerwca spotkali się uczniowie, rodzice i nauczyciele, aby go podsumować i udać się na zasłużone wakacje. Najlepsi z rąk dyrektora p. Krzysztofa Ochmańskiego  i przedst. rady rodziców otrzymali nagrody, statuetki i dyplomy. Klasa VI przygotowała dla wszystkich interesujący program artystyczny, bo to jej uczniowie pożegnali się ze szkołą podstawową i rozpoczęli etap gimnazjalny. Uroczystość prowadziła wychowawczyni klasy VI p. Teresa Świderek.

Zakończeniu przyświecały słowa „Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć dalej”. Do nich nawiązał p. dyr. podsumowując rok szkolny, dziękując uczniom i nauczycielom za ciężką pracę.

Klasa III gimnazjum otrzymała świadectwa. H. Skawska dostała statuetkę za najlepiej napisany egzamin, a B. Baliński za tytuł najlepszego sportowca. Za taniec i śpiew w ZPiT Wyszków statuetki otrzymali: H. Skawska, B. Baliński, M. Borkowski, O. Żuchowski i T. Słowicki.

Za pracę w chórze p. J. Piątkowska wynagrodziła J. Gąsiewską i N. Suchtę. Za nagłośnienie imprez i uroczystości szkolnych dyrektor wyróżnił B. Kuleszę i O. Żuchowskiego. Członkinie Zespołu „Nowinki” podziękowały swoim choreografkom: A. Wyrzykowskiej i J. Skowrońskiej. Za pracę w wolontariacie p.  I. Ochmańska podziękowała: D. Pyśk, M. Subzda, D. Deptuła, W. Wiśniewskiej,  P. Kasińskiej, T. Słowickiemu, O. Żuchowskiemu, A. Stankiewiczowi, B. Balińskiemu, K. Bartosiak, K. Gałązce, B. Kulesza, M. Borkowskiemu, J. Gąsiewskiej, N. Suchcie, H. Skawskiej, W. Oleksiak, A. Wyrzykowskiej, J. Skowrońskiej, A. Wielkowskiej, A. Kulesza i I. Łukaszewskiej.

Przedstawicielka GWO  z Warszawy p. Aleksandra Ruszkowska osobiście przybyła na uroczystość i wręczyła Natalii Suchta I nagrodę (aparat fotograficzny) w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno – Plastycznym na projekt medalu związanego z rocznicą chrztu Polski.

W klasie VI nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem z rąk p. dyrektora i wychowawcy otrzymali:

H. Aksamitowski, J. Gajewski, Z. Idzkiewicz, K. Kowalska, M. Tarnarzewska, J. Książek, J. Ochmańska, K. Żmijewska, W. Mikołajczyk. Za 100% frekwencję K. Zięba. Statuetkę za najlepiej napisany sprawdzian dostał J. Gajewski. P. A. Suchta podziękowała za pracę w samorządzie J. Ochmańskiej, W. Mikołajczyk, B. Durce i Z. Damętce.

Nagrody za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym otrzymali: K. Żmijewska, M. Tarnarzewska, B. Durka, N. Mazurkiewicz I W. Mikołajczyk. Rodzice nagrodzonych w nauce uczniów otrzymali listy gratulacyjne, a za pracę na rzecz klasy i szkoły podziękowania. Swoich starszych kolegów pożegnała też uroczyście klasa V.

Uczniowie pozostałych  klas z rąk swoich wychowawców i p. dyrektora otrzymali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Statuetkę najlepszego sportowca otrzymał K. Mazurkiewicz. Panie  bibliotekarki  I. Ochmańska i T. Świderek najlepszym czytelnikom z poszczególnych klas wręczyły nagrody książkowe.

Za wspieranie działań szkoły w roku szkolnym 2015/16 p. dyr. K. Ochmański podziękowania wręczył p. Tomaszowi Lewandowskiemu, p. Rafałowi Rozenek i p. Monice Gałązka.

Jeszcze tylko życzenia od p. dyrektora, przew. rady rodziców E. Boroń oraz błogosławieństwo  księdza i wszyscy udali się na zasłużony wypoczynek. Do zobaczenia. Wracajcie do swojego Gniazda we wrześniu!

Więcej zdjęć na szkolnym profilu na facebook'u: https://www.facebook.com/zslnowiny/