Najlepsi nasi uczniowie na Gminnym Zakończeniu Roku Szkolnego

12 naszych uczniów z klas IV –VI i gimnazjum uczestniczyło w gminnym zakończeniu roku szkolnego, które miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 w Wyszkowie. Z rąk w-ce burmistrz p. Anety Kowalewskiej odebrali nagrody za wysokie wyniki w nauce i zwycięstwa w konkursach. W uroczystości uczestniczył dyrektor zespołu szkół p. Krzysztof Ochmański oraz poczet sztandarowy klasy VI z wychowawczynią p. Teresą Świderek.

Za najwyższe wyniki w nauce nagrody otrzymali:

Szymańska Maja

Gałązka Bartek

Maciejewski Filip

Radziewicz Lena

Wiśniewski Maciej

Tarnarzewska Martyna

Żmijewska Kornelia

Suchta Natalia

Skawska Hanna

Oleksiak Wiktoria

Grzegorczyk Sylwia

Kowalska Karolina

Za zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie historyczno – plastycznym związanym z 1050 rocznicą chrztu Polski i III miejsce w wojewódzkim związanym z Janem Pawłem II

nagrodę otrzymała Natalia Suchta.

Wśród wyróżnionych przez gminę nauczycieli znalazły się koordynatorki konkursów  p.Teresa Przygoda i p. Bogusława. Gemza.

Uczniowie w nagrodę dostali wakacyjne karnety na basen i do kina.

Ogłoszono też wyniki konkursów gminnych, w tym Gimnazjady Polonistycznej organizowanej przez Gimnazjum nr 2. Wśród  laureatów znalazły się nasze uczennice z klasy III gimnazjum: Hanna Skawska, Wiktoria Oleksiak i Natalia Suchta. W nagrodę otrzymały piękne książki. Dziewczęta przygotowała do gimnazjady p. Teresa Świderek. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy miłych wakacji!