Karnawał w przedszkolu

Klasa „0” pod kierunkiem swojej pani – Jolanty Karaśkiewicz zorganizowała w swojej sali karnawał. Dzieci tańczyły w rytmie dyskotekowych przebojów, zajadały się pączkami, a przy okazji poznawały tradycje karnawałowego Tłustego Czwartku. Zabawy przebiegały pod hasłem:Guantanamera – przedszkole się bawi teraz”.

Dzieci piękne poprzebierane tańczyły i brały udział w pomysłowych zabawach i konkursach.  Wodzirejem  była oczywiście ich pani.  Na tę okazję przygotowały specjalne maski i kotyliony. Uczestniczyły w konkursie dla odważnych, z balonem w roli głównej, tańczyły  z kartką i wstążką.  Odgadywały tytuły bajek. Oczywiście wszystkim tym zabawom towarzyszyła dyskotekowa muzyka.  Zmęczone atrakcjami -ale bardzo szczęśliwe- chętnie częstowały się karnawałowymi specjałami- z pączkiem w roli głównej, oczywiście przygotowanymi przez rodziców. Karnawałowe rytmy zerówkowicze  na pewno zapamiętają na długo.