Nasz chór Supertalentem Wyszkowa

Burmistrz Wyszkowa oraz Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik" już po raz VI ogłosili konkurs "Supertalent Wyszkowa". Do udziału w zabawie zaproszone zostały  zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli mieszkańcy miasta. Było 5 kategorii, a występ nie mógł przekroczyć 5 minut. Do wygrania były nagrody pieniężne, a laureaci są promowani przez cały rok. W tym roku do rywalizacji o tytuł przystąpił chór szkolny w kategorii chór i dziewczęta z klasy II gimnazjum w kategorii taniec.

Jurorzy ogłosili, że:

Supertalentem w kategorii chóry i zespoły wokalne został  chór szkolny z ZS w Leszczydołe – Nowinach.  Nagrodą był czek  na 500 zł.

Wyróżnienie od Ligii Morskiej i Rzecznej działającej w Wyszkowie. otrzymały Wiktoria Brejt i Anna Iwańska.
Chór prowadzi p. J. Piątkowska. Dziewczęta wystąpiły w składzie: H. Skawska, N. Suchta, J. Gąsiewska, K. Soliwoda, S. Grzegorczyk, R. Jeż, K. Kowalska, A. Sitek, I. Wicińska,

W. Sienkiewicz, O. Boroń, W. Jeż, K. Godleś, W. Grzegorczyk, K. Zięba, M. Winkler,

M. Tarnarzewska, K. Balińska, A. Idzkiewicz, O. Godleś, D. Pomaska, K. Kukwa,

O. Żebrowska, Z. Gąsiewska i M. Sitek. Brawo!  Czekamy na dalsze Talenty.