W Wigilię Bożego Narodzenia

Wspólna szkolna wigilia to już nasza tradycja. Przed Bożym Narodzeniem spotykają się uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. Tak też było w tym roku - 22 grudnia 2015.

Tego dnia od rana panowała w szkole świąteczna atmosfera. Z radiowęzła płynęła bożonarodzeniowa muzyka. Uczniowie w klasach przełamali się opłatkiem ze swoimi wychowawcami i śpiewali wspólnie kolędy. Potem wszyscy udali się na salę gimnastyczną. Tam obejrzeli jasełka przygotowane przez członków Z P i T Wyszków pod kierunkiem

p. P. Skawskiego i  p. Cz. Kwiatkowskiego. Życzenia wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku przekazał zebranym na sali p. dyr. Krzysztof Ochmański. Do życzeń dołączyli się uczniowie z samorządu. Powiedzieli m. in. „Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie…”

W tym roku wystąpił też zespół muzyczny p. Zająców działający w ramach Stowarzyszenia „Wspólna przyszłość”. W śpiewaniu kolęd pomagali p. Ewie uczniowie klasy I. Na pianinie ze swoją mamą grał Oliwier Szymański. Samorząd uczniowski wręczył nagrody zwycięzcom konkursu na „Najpiękniej ozdobioną  klasę”. Wszyscy mogli też podziwiać uczestników i laureatów Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Zaśpiewali kolędy i pastorałki, które prezentowali na przeglądzie w Wyszkowie. I w takim radosnym nastroju wszyscy rozeszli się do domu, aby spędzić święta w gronie najbliższych.