Czary, mary w Andrzejkowy Wieczór

Uczniowie chętnie i bez przymusu przybyli wieczorową porą do szkoły, aby przy taktach dyskotekowej muzyki potańczyć i jednocześnie dowiedzieć się faktów ze swojej dalszej i bliższej przeszłości. O przepowiednie zadbały cyganki, wróżki i magowie. Organizatorem andrzejkowego spotkania był samorząd szkoły podstawowej i gimnazjum z opiekunami Anną Suchtą i Arkiem Wilczyńskim.

Andrzejki wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja, patrona Szkocji, Grecji i Rosji. Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.