Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Jestem wesoły, bo idę do szkoły !!!!

Wakacje się skończyły. Rozpoczął się nowy rok szkolny 2015/2016. Z wielką radością i zapałem wracamy do szkoły! Szczególnie rozpoczęcia roku oczekiwali najmłodsi – klasa „O”. W tym roku pod swoje skrzydła przyjęła ją p. Jolanta Karaśkiewicz. Wychowawczynią klasy I została p. Jolanta Piątkowska. Klasa IV też zmieniła swoją wychowawczynię . Jest nią p. Teresa Przygoda. A p. Adriana Rozenek zaopiekowała się uczniami klasy I gimnazjum

Wszyscy uczniowie w galowych strojach, a najmłodsi z rodzicami, spotkali się na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2015/16 w  sali gimnastycznej. Powitał ich dyrektor Krzysztof Ochmański i nauczyciele. Pan dyrektor. życzył miłego pobytu w naszej szkole i wielu sukcesów w tym roku – edukacyjnych i pozalekcyjnych.

Na terenie Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie odbyły się gminne uroczystości związane z inauguracją roku szkolnego oraz upamiętniające rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Ceremonia rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod pomnikiem Obrońców Westerplatte. Potem były przemówienia i życzenia dla uczniów od gminnych władz  samorządowych i oświatowych.  Naszą szkołę reprezentował dyr. Krzysztof Ochmański oraz poczet sztandarowy z klasy VI wraz z opiekunem p. Teresą Świderek.

Galeria zdjęć