Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Fanfary dla zwycięzców i wyróżnionych

Na uroczystym apelu podsumowaliśmy udział naszych uczniów w konkursach, tych szkolnych i tych o szerwszym zasięgu. Okazało się, że nasze dzieci bardzo chętnie biorą w konkursach udział i  to z niemałymi sukcesami. Talentów u nas nie brakuje.

P. dyrektor  K. Ochmański i nauczyciele chcieli im szczególnie podziękować za trud , za chęci i rozsławianie swojej szkoły. A jest się czym pochwalić. Sukcesy sportowe , literackie, recytatorskie, fotograficzne  osiągają nie tylko w swojej gminie ale nawet w województwie.  Podsumowano też konkursy szkolne.

Filia Biblioteki Publicznej w Leszczydole Nowinach i  Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczny “ W zaczarowanym świecie baśni”.  Organizatorki: Halina Kwiatkowska I Iwona Ochmańska przyznały nagrody następującym uczniom:

         Grupa wiekowa  I – III

 1. Flur Piotr – miejsce I

 2. Olga Świeżek – miejsce II

 3. Monika Zalewska – miejsce II

 4. Łukasz Badowski – miejsce III

  Grupa wiekowa  IV – VI

 1. Karolina Zięba – miejsce I

 2. Marta Zalewska- miejsce II

 3. Angelika Badowska – miejsce III

  P. Iwona Ochmańska opiekunka wolontariatu podsumowała akcję zbierania nakrętek. Inicjatorkami tego pomysłu były dziewczęta z klasy I gimnazjum. Najlepsi okazali się uczniowie klasy II szkoły podstawowej i II gimnazjum. Zerówkowicze otrzymali nagrodę pocieszenia a zwycięzcy słodki upominek.

  W konkursie ogłoszonym przez Zespół ds. Promocji na logo szkoły zwyciężył projekt Kaliny Kędzior.

  Rok 2015 to Rok Jana Pawła II. Z tej okazji i 10. rocznicy śmierci Patrona panie: Teresa Przygoda i Jolanta Karaśkiewicz zorganizowały konkurs plastyczny „Moje wspomnienie o Janie Pawle II”.

  Nagrodzeni zostali:

  Klasy I – III   

  1.Nikola Falba

  2. Dawid Rozenek

  3. Olga Świeżek

  Klasy IV – VI

  1.Karolina Zięba

  1. Marta Zalewska

  2. Natalia Mazurkiewicz

  Gimnazjum

  1.Sylwia Grzegorczyk

  2.Dawid Rojek

  3. Natalia Suchta

  W Konkursie Literackim zorganizowanym przez panie: Teresę Przygodę i Teresę Świderek tytuł Mola Książkowego 2015 zdobył Filip Maciejewski.