Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Filip Maciejewski zaliczył konkurs matematyczny na 6+

Filip Maciejewski uczeń klasy IV  najlepszy w Gminnym Konkursie Matematycznym „Liczę na szóstkę z plusem”. Maciek Wiśniewski wyróżniony. Konkurs objął patronatem burmistrz Grzegorz Nowosielski.

To była już szósta edycja konkursu matematycznego dla klas IV organizowanego przez Szkołę Podstawową w Leszczydole- Nowinach dla szkół z gminy Wyszków. Pomysłodawczyniami i organizatorkami są  nauczycielki matematyki: Anna Suchta i Adriana Rozenek. 

W konkursie wzięli udział uczniowie ze SP nr 1 w Wyszkowie, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 5, SP w Rybnie, SP w Olszance, SP w Łosinnie, SP w Leszczydole- Nowinach. Uczestniczy mieli za zadanie rozwiązać 25 zadań w  75 minut. Najlepiej ten czas wykorzystał Filip i stanął na najwyższym podium.  Zdobył aż 29 pkt.

Nagrody ufundował burmistrz Grzegorz Nowosielski, zaś wręczył je dyrektor  Zespołu Szkół w Leszczydole - Nowinach Krzysztof Ochmański. Drobne upominki dla pozostałych uczestników sponsorowała firma Quad Graphics. Organizatorki przygotowały też słodki poczęstunek.

 

Galeria zdjęć