I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym

Sukces Oli Kowalskiej!

Uczennica gimnazjum Aleksandra Kowalska zdobyła I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym noszącym tytuł „Las moja miłość”.

Jest on organizowany przez Zespół Szkół Leśnych w Białowieży. Zdjęcie dotyczyło kategorii Leśny szczegół, nosiło tytuł „Jak w raju” i przedstawiało leśne zawilce. Poza tym Ola otrzymała też nagrodę specjalną jednego z członków jury za cały cykl zdjęć, jakie wysłała na konkurs. Na konkurs wpłynęło kilkaset zdjęć z całej Polski, a ich walory artystyczne oceniało profesjonalne jury na czele z Lechem Wilczkiem absolwentem grafiki na ASP w Warszawie. Ola osobiście (pojechała do Białowieży ze swoją mamą i p. Przygodą)odebrała nagrodę pieniężną za I miejsce i zestaw książek za nagrodę specjalną. Opiekunem Oli w konkursie była Teresa Przygoda. Podczas pobytu w Białowieży mieliśmy okazję odwiedzić absolwentów naszej szkoły, którzy uczą się na leśników – Olę Krawczyk i Alberta Borkowskiego. Dla laureatów przygotowano bogaty program artystyczny. Jednym z jego elementów były warsztaty fotograficzne, które ukierunkowały i rozwinęły zainteresowania Oli.

Życzymy Oli dalszych sukcesów.