KONKURS NA LOGO ZESPOŁU SZKÓŁ W LESZCZYDOLE–NOWINACH

Konkurs obejmuje stworzenie projektu graficznego logo Zespołu Szkół w Leszczydole – Nowinach.  Organizatorem konkursu na opracowanie logo szkoły jest Dyrektor i Zespół ds. Promocji Szkoły w Leszczydole–Nowinach.

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO
ZESPOŁU SZKÓŁ W LESZCZYDOLE-NOWINACH

Konkurs obejmuje stworzenie projektu graficznego logo Zespołu Szkół w Leszczydole – Nowinach.  Organizatorem konkursu na opracowanie logo szkoły jest Dyrektor i  Zespół ds. Promocji Szkoły w Leszczydole – Nowinach.

I   Cel konkursu

1. Promocja Zespołu Szkół w Leszczydole – Nowinach.
  2. Wzmocnienie zainteresowania miejscowością Leszczydół – Nowiny.

II  Przedmiot  konkursu

1. Przedmiotem konkursu jest stworzenie projektu graficznego logo, które będzie miało zastosowanie do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych Zespołu Szkół w Leszczydole - Nowinach, w tym m.in. na plakatach, folderach czy innych drukach wydawanych przez tą placówkę oświatową.

III  Warunki uczestnictwa w konkursie

1. Do konkursu mogą przystąpić osoby, które:

a)      Zapoznały się z niniejszym Regulaminem konkursu i akceptują jego postanowienia,

b)      Złożą pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na nieodpłatne przeniesienie na Organizatora konkursu całości autorskich praw majątkowych do projektu graficznego logo Zespołu Szkół w Leszczydole – Nowinach w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2000r. Nr 80, poz. 904, z późniejszymi zmianami), promującego Zespół Szkół w Leszczydole – Nowinach  oraz w przypadku osób fizycznych wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami), stanowiące załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu na projekt graficzny logo Zespołu Szkół w Leszczydole - Nowinach,

c)      w przypadku osób niepełnoletnich w ich imieniu oświadczenie, o którym mowa
w pkt. b, podpisują rodzice.

1. Wyłonione drogą niniejszego konkursu logo staje się własnością Organizatora konkursu, który może je w dowolny sposób wykorzystać i wprowadzać zmiany oraz odstępować na rzecz osób fizycznych i prawnych.
  2. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska
    i informacji o zwycięscy konkursu oraz umieszczanie ich w materiałach informacyjnych i promocyjnych Organizatora oraz w mediach i Internecie.
  3. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków konkursu.

IV  Forma pracy konkursowej

1. Projekt logo może mieć dowolną formę graficzną.
  2. Projekt należy wykonać na kartce formatu A4 w formie papierowej.
  3. Pracę można wykonać techniką dowolną. Praca indywidualna lub zbiorowa.
  4. Logo powinno być:

-  czytelne i łatwe do zapamiętania,

-  identyfikowane z naszą szkołą,

-  wzbudzać pozytywne emocje.

4.   Logo nie powinno być skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym.

5.   Uczestnik na odwrocie pracy podaje:

-  imię i nazwisko,

-  dane teleadresowe

6.   Prace konkursowe powinny znajdować się w kopertach z napisem: „Konkurs na
            projekt graficzny logo Zespołu Szkół w Leszczydole - Nowinach”.

Miejsce i termin składania prac konkursowych

1. Prace konkursowe  wraz z oświadczeniem należy składać w sekretariacie szkoły lub do organizatora konkursu (Zespół ds. Promocji Szkoły – T. Przygoda, I. Ochmańska).
    w terminie do 06.02. 2015 r.

1. Prace konkursowe nie spełniające wymagań, o których mowa jest w Regulaminie konkursu lub nadesłane po upływie terminu, nie będą podlegały ocenie Komisji.
  2. Organizator nie zwraca prac.

VI  Kryteria oceny prac konkursowych

Projekty oceniane będą zgodnie z podanymi kryteriami:

1. Oryginalność projektu.
  2. Czytelność i funkcjonalność logo.
  3. Estetyka wykonania.

VII  Rozstrzygnięcie konkursu

1. Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową powołaną
    przez Dyrektora Szkoły.
  2. W wyniku postępowania konkursowego Komisja wyłoni zwycięzcę.
  3. Z przebiegu konkursu Komisja sporządza protokół.
  4. Roztrzygnięcie konkursu do 12.02.2015 r.
  5. Wyniki konkursu zamieszczone zostaną na stronie internetowej Zespołu Szkół w Leszczydole – Nowinach
  6. O terminie i miejscu wręczenia nagród zwycięzca zostanie poinformowany odrębnie.
  7. Organizator ufundował nagrodę główną a wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia.

VIII   Załącznik

1. Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu na projekt graficzny logo Zespołu Szkół w Leszczydole - Nowinach

OŚWIADCZENIE

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na nieodpłatne przeniesienie na Organizatora konkursu na projekt graficzny logo Zespołu Szkół w Leszczydole - Nowinach całości autorskich praw majątkowych do projektu graficznego logo i hasła promocyjnego w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity:Dz.U.
z 2000r. Nr 80, poz. 904, z późniejszymi zmianami) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami).

…………………………………………………………….
                                                                                                        /podpis uczestnika konkursu/