Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Wakacje, niech żyją wakacje!

Zakończenie roku szkolnego to chyba najbardziej wyczekiwany przez uczniów dzień. Po 10 miesiącach ciężkiej pracy nareszcie można odpocząć. Uroczyste zakończenie roku  rozpoczyna czas wakacyjnej laby. W tym dniu wielu uczniów zostaje nagrodzonych za swoją wytężoną pracę w szkole i poza nią. Taką nagrodą jest świadectwo z czerwonym paskiem, dyplom czy  książka. 

W tym roku ten szczęśliwy dzień przypadł 27 czerwca 2014 r. Dyrektor, nauczyciele i uczniowie spotkali się, aby podsumować tegoroczne osiągnięcia i wręczyć świadectwa.  Przybyło też wielu rodziców. Wszyscy pożegnali klasę III gimnazjum, której uczniowie zakończyli edukację w naszej szkole i rozpoczęli ją w  szkołach średnich. Z rąk dyrektora Krzysztofa Ochmańskiego i wychowawczyni Teresy Przygody odebrali świadectwa. Swoją naukę w szkole podstawowej zakończyli też uczniowie klasy VI, ale oni stali się uczniami naszego gimnazjum. Uczniowie tej klasy  przygotowali ciekawą część artystyczną związaną ze szkolnym życiem i jednocześnie nawiązującą do zbliżających się wakacji. Teksty przeplatane były piosenkami wykonywanymi przy akompaniamencie gitar(na których grały dziewczynki z tej klasy). Tę część dzieci przygotowały pod kierunkiem swojej wychowawczyni Anny Suchty. Z rąk dyrektora szkoły i wychowawczyni szóstoklasiści otrzymali Dyplomy  absolwenta szkoły podstawowej a najlepsi uczniowie(średnia 4,75 i wyższa) świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe. Wyróżniono: Sylwię Grzegorczyk, Karolinę Soliwodę, Karolinę Kowalską, Roksanę Jeż, Annę Sitek. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice wyróżnionych uczniów. Wychowawczyni wręczyła też podziękowania rodzicom szczególnie zaangażowanym w życie klasy i szkoły. Uczniowie z tej klasy reprezentowali naszą szkołę w poczcie sztandarowym, za co  otrzymali specjalne podziękowania. Potem przyszła kolej na uczniów z pozostałych klas.  Najlepsi dostali nagrody książkowe (za wyniki w nauce i 100% frekwencję). Ufundowała je Rada Rodziców. Biblioteka szkolna nie zapomniała o swoich najlepszych czytelnikach i też ich nagrodziła.

Pan dyrektor Krzysztof Ochmański życzył wszystkim uczniom i pracownikom szkoły wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do życzeń dołączyła się (w imieniu rodziców) przewodnicząca p. Edyta Boroń.

Wszystkim dzieciom gratulujemy sukcesów oraz życzymy powodzenia w dalszej edukacji! Ze świadectwem promocji do następnej klasy, dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć