Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Zostawiamy uśmiech dobrych chwil

Uczniowie klasy III gimnazjum zakończyli swoją edukację i wyfrunęli w świat. 26 osób znalazło swoje miejsce w nowych szkołach w Wyszkowie i tam będą uczęszczać od września. Będziemy trzymać za nich kciuki. 

Zanim jednak opuścili mury naszej szkoły, pod opieką swojej wychowawczyni Teresy Przygody przygotowali uroczyste zakończenie dotychczasowego etapu edukacji. Na uroczystość przybyli: dyrektor Krzysztof Ochmański, nauczyciele, pracownicy obsługi, opiekunowie ZPiT Wyszków, rodzice, delegacje młodszych klas  no i oczywiście uczniowie klasy III. Część artystyczną poprowadziła Natalia Kowalska i Daniel Wiśniewski. Każdy z uczniów przedstawił krótki fragment znanych tekstów literackich dostosowanych do realiów szkoły. Swoje talenty muzyczne zaprezentowali uczniowie tej klasy. Piosenki zaśpiewała Małgosia Ochmańska i Ola Seroka a Kamil Szustak zagrał na organach.

Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za spędzone tu lata dobre i złe. Uśmiech dobrych chwil zostawili swoim młodszym kolegom i koleżankom. I stwierdzili, że w ich sercach zawsze zostanie radość z mądrze minionych tu dni.

Pan dyrektor i nauczyciele też mieli dla uczniów niespodzianki: nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Nagrody książkowe za najlepsze wyniki w nauce wręczył uczniom p. dyrektor  i wychowawczyni. Otrzymali je: Kamil Szustak, Natalia Kowalska, Małgorzata Ochmańska i Paulina Świeżek. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Tomasza Sitek i Paulinę Świeżek nagrodzono za 100 % frekwencję.                                     

Dyplomami uhonorowano najlepszych sportowców: Mateusza Rozenka, Rafała Wyrzykowskiego, Patryka Sielimowicza, Grzegorza Kacpurę, Huberta Szymańskiego, Jakuba Zbrzeźniaka. Mateusz Rozenek otrzymał za swoje sukcesy stypendium sportowe.

Podziękowania za zaangażowanie w działalność klasy i szkoły otrzymali rodzice wybranych uczniów.

Z rąk p. Iwony Ochmańskiej opiekunki Koła Wolontariatu kilkunastu uczniów otrzymało dyplomy i podziękowania. Klasa bardzo chętnie i aktywnie zaangażowana była w szkolne i pozaszkolne akcje organizowane przez szkolny wolontariat. Będzie z nich na pewno dobry narybek w szkołach średnich.

Opiekunowie ZPiT Piotr Skawski i Czesław Kwiatkowski podziękowali członkom zespołu za kilkuletnią współpracę. Dyplomy otrzymali: Natalia Kowalska, Małgorzata Ochmańska, Paulina Świeżek, Daria Żuchowska, Jakub Zbrzeźniak, Kamil Szustak.

Odwiedzajcie nas i do zobaczenia!

Galeria zdjęć