Klasa III gimnazjum na Dniach Otwartych

Uczniowie klasy III gimnazjum pod opieką wychowawczyni T. Przygody i pedagoga I. Ochmańskiej  wzięli udział w Dniu Otwartym Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyszkowie. Odwiedzili 3 średnie szkoły: Zespół Szkół nr 1, 2 i 3. Tam właśnie swoją niezwykle bogatą  ofertę edukacyjną przedstawili uczniowie wszystkich szkół średnich z powiatu wyszkowskiego.

Przedstawiciele nauczycieli oprowadzili uczniów po szkole i pokazali jej bazę dydaktyczną zachęcając w ten sposób do podjęcia nauki w ich placówce . Starsi koledzy rozdawali ulotki o preferowanych kierunkach , przygotowali specjalną część artystyczną a nawet pyszny poczęstunek. Było w czym wybierać i nudzić nie było się można. Uczniowie Liceum bezpieczeństwa wewnętrznego pokazali lekcję samoobrony, a Technikum budowlanego (pokazem kierował nasz absolwent Mateusz Ciarkowski)  elementy  budowy domu. Każdy mógł znaleźć to , co go interesowało i na pewno pomoże w wyborze średniej szkoły i przyszłego zawodu. A wszystko upływało w miłej i rodzinnej atmosferze.