Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Sport zintegrował społeczność Leszczydołu – Nowin

Na terenie naszej szkoły odbył się rodzinny piknik sportowy. W programie znalazły się rozgrywki sportowe oraz gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Można było zdobyć Puchar Radnego, Puchar Dyrektora Szkoły czy Puchar Sołtysa oraz inne nagrody. 

Impreza zgromadziła całe rodziny, które chętnie korzystały z możliwości odpoczynku i wspólnej zabawy. Piknik zorganizował Dyrektor, Rada Pedagogiczna i  Rada Rodziców.

W biegu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Krzysztofa Ochmańskiego wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, a przeprowadzała go Teresa Przygoda. 

Nagrody zdobyli:

W kategorii klas 0-II pierwsze miejsce Bartek Gałązka i Maja Sitek.

 Klas III-IV - Iza Wicińska i Kuba Wójcik.

W kategorii klas V-VI – Karolina Kowalska i Bartek Baliński

Wśród gimnazjalistów najlepszy był Rafał Wyrzykowski.

Dorośli walczyli o  Puchar Radnego Stanisława Nasiadki. Najlepsza była Katarzyna Mielczarczyk i  Paweł Piechota. Puchar Sołtysa Bożeny Grzegorczyk powędrował do drużyny piłkarskiej w składzie: Mateusz Subzda, Michał Żmijewski, Mateusz Kulesza, Łukasz Kacpura , Dominik Kucharczyk i Bartosz Rozenek.  Nad prawidłowym przebiegiem meczów czuwała Agnieszka Sitek, a sędziował Marcin Zając. 

Zorganizowano liczne konkursy. Część była skierowana do rodzin, a część do dzieci. Nad przebiegiem konkursów sprawnościowych czuwała Anna Suchta, Adriana Rozenek, Jolanta Piątkowska i Elżbieta Szymańska.  Iwona Ochmańska przeprowadziła konkurs  plastyczny „Wymarzone wakacje”. Pierwsze miejsce  zdobyła  Marysia  Winkler z mamą.  Drugie Lena Radziewicz z mamą, a trzecie Lena Gałązka też z mamą. A na koniec ognisko z kiełbaskami i zabawa na trawie przy skocznych dźwiękach muzyki Sebastiana Klimaszewskiego.

Galeria zdjęć