Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Grad nagród dla klasy III.

Jonatan został zwycięzcą Gminnego Konkursu Wiedzowego dla klas III "Omnibusik”. Konkurs obejmował treści matematyczne, polonistyczne, przyrodnicze i artystyczne. Zorganizowała go Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie.II miejsce też wywalczył nasz uczeń – Wiktor Mikołajczyk. Swoje nagrody odebrali w Domu Kultury Hutnik z rąk burmistrza Grzegorza Nowosielskiego.

 

Kolejną nagrodę zdobył Jonatan w konkursie matematycznym „RAZ, DWA, TRZY – POMYŚL TY!" zorganizowanym w Rybnie. Była to piąta edycja gminnego konkursu, podczas której rywalizowali ze sobą najlepsi matematycy klas II i III szkół podstawowych z terenu gminy Wyszków. Konkurs sprawdzał logiczne myślenie i umiejętności matematyczne najmłodszych. Rywalizowało ze sobą 29 uczniów z naszej gminy. Wśród nich najlepszy okazał się właśnie Jonatan. Na III pozycji uplasował się Wiktor Mikołajczyk.
W ciągu 60 minut uczniowie rozwiązywali testy składające się z 20 zadań. Nasz zwycięzca uporał się z nimi niezwykle szybko. 
Kolejną nagrodzoną osobą w klasie III jest Bartek Durka. W konkursie czytelniczym zorganizowanym przez szkołę w Leszczydole Starym zajął II miejsce. Bartek musiał wykazać się znajomością 14 polskich legend.

Karolina Zięba w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – powiedz stop upadkom!” organizowanym przez KRUS zajęła III miejsce. Gratulacje dla tak wspaniałych uczniów! I dla opiekuna naszych zwycięzców Teresy Wykowskiej.

 

 

Galeria zdjęć