Podium w konkursie fotograficznym

Dnia drugiego listopada odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu fotograficznego „Jesień zatrzymana w kadrze”,

którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były „Dary Jesieni”. Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VIII. Do organizatorów wpłynęło 37 prac ze szkół podstawowych gminy Wyszków. Zdjęcie naszego ucznia, Piotra Flura, ukazujące krzew dzikich róż w promieniach jesiennego słońca, otrzymało drugie miejsce.

Jednak ze względów epidemicznych dyplomy i nagrody nie mogły być wręczone na miejscu, a zostały dostarczone przez organizatorów do naszej szkoły drogą pośrednią. Przekazał je uczniom dyrektor p. Krzysztof Ochmański. Nagrody otrzymali: Piotr Flur ( kl. VII ) oraz Gabriel Marzec ( kl. V) , Oliwia Płomińska ( kl. VI ) , Alicja Szczęsna ( kl. VI ) , Sebastian Zięba ( kl. VI) , Filip Płomiński ( kl. VII).

Życzymy wszystkim uczniom rozwijania pasji fotograficznej i kolejnych sukcesów.