Szkolne eliminacje do Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

W dniu 07.01.2019r. w SP im. Jana Pawła II w Leszczydole Nowinach odbył y się szkolne eliminacje do Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

Zgodnie z Regulaminem Gminnego Przeglądu uczniowie występowali podzieleni na kategorie:

• Kategoria A – klasy 0, I, II, III
  • Kategoria B – klasy IV, V, VI
  • Kategoria C – klasy VII, VIII ( szkoła podstawowa) oraz klasy III( gimnazjum)

Jury w składzie:

1. Elżbieta Choromańska
  2. Jolanta Piątkowska
  3. Marzena Buźniak

Oceniało:

- dobór repertuaru odpowiedni do wieku i możliwości wokalnych

- oryginalność utworu

- czystość wykonania

- ogólne wrażenie artystyczne

- aranżację

Przyznano następujące miejsca:

• Kategoria A miejsce I – Alicja Oleksiak z klasy 2

miejsce II – Tatiana Mróz

miejsce III – Zuzanna Maciejewska z klasy 0

• Kategoria B miejsce I – Lena Gałązka, Amir Zając , Amelia Gąsiewska z klasy 4

miejsce II – Sandra Jeż, Oliwia Płomiska, / klasa 4/ i Nikola Rozenek, Kinga Soliwoda / klasa 6/

miejsce III – Alicja Szczesna i Maja Strąk z klasy 4

• Kategoria C miejsce I – Zuzanna Gąsiewska i Klaudia Balińska z klasy 8

miejsce II – Karolina Zięba i Martyna Tarnarzewska -  klasa III gimnazjum

miejsce III – Hubert Aksamitowski, Bartosz Durka, Wiktor Mikołajczyk, Szymon Piecychna – kl. III

Uczniowie, którzy zdobyli I miejsca w swoich kategoriach będą reprezentować szkołę na Gminnym przeglądzie w Domu Kultury Hutnik w dniu 15 stycznia 2019r. o godzinie 10.00 .   Gratulujemy!