Podsumowaliśmy projekty gimnazjalne

21 czerwca 2018 r. opiekunowie i uczestnicy projektów gimnazjalnych podsumowali i zaprezentowali uczniom realizowane w tym roku projekty. Dwa z nich przygotowane pod kierunkiem p. E. Stokarskiej i p. A. Suchty były przedstawione na VIII Wyszkowskim Dniu Nauki.  Na prezentacjach obecny był p. dyrektor Krzysztof Ochmański.

1. P. Iwona Ochmańska i jej grupa ( Z. Damętka, A. Jasińska, K. Kowalska, M. Winkler, J. Ochmańska, Z. Idzkiewicz)  pokazała projekt „Modna i już! Historia mody w pigułce”. W ciekawy sposób zapoznała uczniów z modą damską na przestrzeni lat.
  2. P. Arkadiusz Wilczyński i jego podopieczni ( B. Durka, W. Mikołajczyk, Sz. Piecychna, B. Pomaski) zaprezentowali „
  3. P. Elżbieta Stokarska z uczniami ( K. Żmijewska, K. Zięba, M. Tarnarzewska, A.  Królikowska) przygotowała projekt "Czy filmy mogą edukować? Polecamy  najlepsze filmy dla młodzieży".
  4. p. Anna Suchta ze swoją  grupą (Magdalena Krawczyk, Natalia Mazurkiewicz, Krzysztof Kamiński, Sebastian Olender, Hubert Aksamitowski) realizowała projekt "Bo najpiękniejsze są polskie kwiaty….."

Projekty nawiązywały do 100. lecia niepodległości Polski, rocznicy niezwykle ważnej dla każdego Polaka.