Sukces w Turnieju Wiedzy o Lesie

Uczniowie z klasy II i III gimnazjum – wzięli udział  8. czerwca 2018r.  w IV Turnieju Wiedzy o Lesie. Naszą szkołę reprezentowały 2. trzyosobowe zespoły. Kornelia Żmijewska, Katarzyna Kowalska i Magdalena Krawczyk z klasy II.

Zespół ten świetnie się spisał i zajął 2. miejsce. Z klasy III – Dominika Świderek, Klaudiusz Olender i Krystian Krajewski. Organizatorem było Nadleśnictwo Wyszków i wzięli w nim udział uczniowie z terytorium  całego nadleśnictwa. Nagrodą główną był Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Wyszków. Uczniów przygotowała p. Anna Suchta.

Uczestnicy musieli się wykazać dużą wiedzą o najbliższym środowisku przyrodniczym. Odpowiadali na pytania otwarte, rozwiązywali test, pracowali z ilustracjami, rozpoznawali rośliny w terenie. Nasi świetnie sobie poradzili. Gratulujemy!