ZPiT „Wyszków” na 6. urodzinach Teatru Farsa

22 kwietnia 2018 r. członkowie naszego zespołu gościli w Domu Kultury Hutnik na 6. urodzinach Młodzieżowego Teatru Profilaktyki Farsa. Zespół został zaproszony jako gość specjalny jubileuszu i na zakończenie spotkania zatańczył, jak zawsze świetnie, kujawiaka i oberka. Tancerze mieli okazję obejrzeć nagrodzony spektakl Prawda w tłumie, zjeść kawałek urodzinowego tortu i złożyć życzenia jubilatom. Na spotkaniu obecny był Burmistrz Wyszkowa p. Grzegorz Nowosielski.

Zespół wystąpił pod czujnym okiem swojego choreografa Bartosza Wójcika i p. Anny Suchty. Przedstawiciele zespołu wręczyli jubilatom kwiaty i złożyli życzenia w imieniu ZPiT Wyszków oraz całej społeczności PaTPORTU z Leszczydołu – Nowin. A potem jubilaci i zaproszeni goście spotkali się przy smakowitym torcie i integrowali się.