Wygrali szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Jan Wołyniec z klasy I, Podgórski Szymon i Zając Amir z klasy III szkoły podstawowej będą reprezentować naszą szkołę na Gminnym Konkursie Recytatorskim w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Wyszkowie. Uczniów przygotowały panie: Elżbieta Szymańska i Jolanta Piątkowska. Eliminacje przeprowadziła szkolna biblioteka.

9 marca 2018 r. kilkunastu uczniów z klas I – III .wzięło udział w eliminacjach szkolnych. Byli to : Wołyniec Jan (klasa I), Świercz Oliwia (klasa II), Podgórski Szymon, Zając Amir, Kępczyński Wiktor, Strąk Maja, Jeż Sandra, Płomińska Oliwia, Szczesna Alicja(klasa III)

To już 41. konkurs.Adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Co roku, w eliminacjach bierze udział kilka tysięcy dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego. Finał odbywa się w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie. Gratulujemy i trzymamy kciuki 15 III 2018 r. !