Drodzy uczniowie, Szanowni rodzice

Kochani Uczniowie,
czekamy z radością na Wasz powrót do szkolnych ławek.

Chcielibyśmy, abyście wracali do szkoły jak na spotkanie z dawno niewidzianym przyjacielem. Bez obaw, z zainteresowaniem i radością. Długo się nie widzieliśmy i tyle mamy sobie do opowiedzenia… To był trudny czas dla nas wszystkich, musimy teraz być dla siebie serdeczni, wyrozumiali i życzliwi. Szkoła czeka na Was nie z klasówkami i sprawdzaniem ćwiczeniówek, szkoła czeka na Was z uśmiechem, wsparciem i pomysłem na wspólną, twórczą naukę.

Będzie dobrze, wspólnie damy radę :)

Drodzy Rodzice,
czas, który pozostał do zakończenia roku szkolnego, a który uczniowie spędzą już stacjonarnie, w szkolnych ławkach, chcemy poświęcić przede wszystkim na budowanie relacji, integrację, realizację zdań wychowawczych. Będziemy uczyć, nie sprawdzać wiedzę, będziemy robić powtórzenia ale nie oceniać postępy. To będzie dla nas wszystkich czas przygotowania do nowego roku szkolnego, który mamy nadzieję, będzie już przebiegać normalnie. Nie martwcie się, zaopiekujemy się Waszymi dziećmi troskliwiej niż kiedykolwiek, zrobimy wszystko, by budować ich poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim radość życia i szczęśliwe dzieciństwo.
Do zobaczenia w szkole, Kochani :)