Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Dyskoteka szkolna

W piątkowy wieczór 21 października uczniowie naszej szkoły spotkali się na długo wyczekiwanej dyskotece. Taniec i pląsy przy muzyce to formy spędzania wolnego czasu, które lubią niemal wszyscy bez względu na wiek. 

Zanim jednak uczniowie klas 4-8 spotkali się, aby spędzić czas przy muzyce, intensywnie ćwiczyli belgijkę, którą chcieli wspólnie zatańczyć. W zespołach klasowych przygotowywali plakaty profilaktyczne, przestrzegające przed różnego rodzaju używkami. Koordynatorem tych działań była nasza szkolna drużyna WiP, wraz z opiekunem panią Iwoną Ochmańską. Radości i podekscytowania było mnóstwo, a każdy uczeń z niecierpliwością oczekiwał piątkowego wieczoru. Samorząd Szkolny przygotował dekoracje z bibuły, a chłopcy zadbali o to, by każdy usłyszał swój ulubiony utwór. Wyjątkowego klimatu nadały światła dyskotekowe, w które jest wyposażona nasza sala gimnastyczna. 

Po zakończeniu dyskoteki uczniowie klas 4, 5 i 6 wraz z wychowawcami panem Sławomirem Niemyskim, panią Iwoną Ochmańską i panią Anetą Godleś zostali w szkole na "nockę". Zjedli w swoich salach lekcyjnych posiłek, oglądali filmy, grali w gry, rozmawiali i w końcu, po takiej ilości wrażeń, usnęli. Rano zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do swoich domów.