tel: (29) 679-14-66, 7424842

Występ Zespołu Pieśni i Tańca "Wyszków"

Zespół Pieśni i Tańca "Wyszków" działający w naszej szkole obchodził w tym roku 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji na sali widowiskowej WOK "Hutnik" odbyły się koncerty podczas, których młodzież zaprezentowała wyniki swojej ciężkiej pracy.

Dnia 20 czerwca gościliśmy zespół w naszej szkole, ponieważ większość jego członków to nasi uczniowie i absolwenci. Dzieci były zachwycone różnorodnością prezentowanych tańców, piosenek i strojów ludowych. Był to dla nas fascynujący, ponad godzinny czas obcowania z kulturą ludową. Cieszymy się, że mamy wśród uczniów naszej szkoły tak dużą liczbę osób, które ją promują. W dzisiejszym pędzie ku nowoczesności ważne jest, by sięgać do tradycji i nie pozwolić jej zaniknąć.