Wycieczka do Zoo

W dniu 13 czerwca klasa 2 wraz z opiekunami Panią Joanna Sarnacka-Wieczorek oraz Panią Renatą Racką wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

Dzieci miały okazję odwiedzić Ogród Zoologiczny, w którym kryło się wiele przygód i atrakcji. Uczniowie zobaczyli ponad 500 gatunków zwierząt żyjących na całym świecie. Podziwiały żyrafiarnię, herpetarium, akwarium morskie, małpie wyspy, małpiarnię, ptaszarnię, słoniarnię oraz wiele innych miejsc. Na pewno czas spędzony w Zoo to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Był to ciekawy czas spędzony na łonie natury i w towarzystwie zwierząt.

Następnym punktem wycieczki był obiad i kino. Po zjedzonym posiłku dzieci wzięły udział w sensie kinowym w Multikinie na Targówku. Wybrali film familijny 'Foki kontra Rekiny'. Uczniowie mogli zaobserwować w bajce rolę pracy zespołowej, poznać zwierzęta żyjące pod wodą oraz panujące tam zwyczaje.
Klasa 2 wróciła zmęczona, ale bardzo zadowolona z wycieczki.