Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66, 7424842

Dzień Dziecka

Obchodziliśmy dzisiaj Dzień Dziecka. Mimo niesprzyjającej pogody dopisywały nam radosne nastroje, a z twarzy dzieci - zarówno tych młodszych, jak i starszych - nie schodził uśmiech. 

   Rada Rodziców zapewniła naszym uczniom mnóstwo atrakcji, które umiliły dzisiejszy deszczowy dzień do tego stopnia, że w końcu wyszło słońce. Były kiełbaski z grilla, napoje i ciasta przygotowane przez rodziców poszczególnych klas, wata cukrowa, dmuchany statek piracki i byk rodeo. Dzieci wzięły udział w rywalizacjach o tytuł Mistrza i Mistrzyni Rodeo. Zwyciężyli: 

kl. 1 - Natalia Szymańska, Wiktor Strąk

kl. 2 - Maja Kowalczyk, Dominik Parys

kl. 3 - Zuzanna Pawłowska, Szymon Kulesza

kl. 4 - Anna Wołyniec, Wiktor Świetlicki

kl. 5 - Antonina Rozenek, Wiktor Kowalczyk

kl. 6 - Oliwia Świercz, Kajetan Sarnacki 

kl. 7 - Oliwia Płomińska, Patryk Mikołajczyk

W międzyczasie dzieci chętnie stanęły do zawodów sportowych lub wybrały się ze swoimi wychowawcami na spacer po okolicy. 

   Rada Rodziców serdecznie dziękuje firmie Headwear PL za ufundowanie nagród w postaci czapek z logo "Mistrz/Mistrzyni Rodeo", rodzicom za przygotowanie ciast i napojów, a firmie Fabryka Uśmiechu za wypożyczenie dmuchanych atrakcji. 

   Dyrekcja Szkoły i Rada Pedagogiczna dziękuje wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji dzisiejszego dnia.