tel: (29) 679-14-66, 7424842

Konkurs plastyczny "Wierszem malowane"

W dniu 18 maja w Zabrodziu odbyło się wręczenie nagród z Powiatowego Konkursu plastycznego "Wierszem malowane- ilustracja do wybranego utworu Marii Konopnickiej'' . Konkurs został zorganizowany w związku z ogłoszeniem roku 2022 Rokiem Marii Konopnickiej przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu.

Konkurs został objęty honorowym patronatem starosty Powiatu Wyszkowskiego Jerzego Żukowskiego oraz wójta gminy Zabrodzie Krzysztofa Jezierskiego. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego. Na konkurs wpłynęły prace z 19 szkół, w tym z naszej. Łącznie na konkurs wpłynęły 133 prace, które zostały ocenione w trzech kategoriach. Oceny prac podjęła się komisja konkursowa w składzie: Ewa Michalik - naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatu Wyszkowskiego, Elżbieta Jurczyk - sekretarz Gminy Zabrodzie, Małgorzata Antczak - wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu, nauczyciel plastyki. W regulaminie konkursu przewidziane zostały dwie nagrody specjalne: nagroda wójta gminy Zabrodzie, nagroda dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prac, które wpłynęły na konkurs wyłoniła laureatów. W tym dwoje uczniów z Naszej szkoły: II miejsce - Julia Stysiak kl. 1 pod opieką p.Elżbiety Szymańskiej oraz Oskar Szymański kl. 2 pod opieką p.Joanny Sarnackiej-Wieczorek.