tel: (29) 679-14-66, 7424842

Spotkanie z p.Barbarą Kędzior

Problematyka niepełnosprawności nie jest nam obca. Osoby te chcą, tak jak i my, chodzić do szkoły i pracować, mają swoje pasje, hobby i marzenia, które pragną realizować.

Dzisiaj odwiedziła nas absolwentka naszej szkoły - pani Barbara Kędzior. Jest to niezwykle miła i otwarta osoba, która prężnie działa w social mediach. Możemy ją również zobaczyć w programach telewizyjnych, np.: w "Pytaniu na śniadanie" i "Mieście Kobiet". Na zajęciach z uczniami klasy 3 przedstawiła swój projekt edukacyjny. Opowiedziała dzieciom o swojej chorobie, a także o innych rodzajach niepełnosprawności. Uczniowie chętnie zadawali pytania, a pani Basia z radością i zrozumieniem na nie odpowiadała, dzieląc się przy tym swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym.

Serdecznie dziękujemy za to spotkanie. Mamy nadzieję, że nauczyło nas jeszcze większej wrażliwości i zrozumienia dla osób z niepełnosprawnością.