Młodzieżowi Liderzy Wyszkowa

Serdecznie zapraszamy na udział w kolejnej edycji programu ,,Młodzieżowi Liderzy Wyszkowa", który odbędzie się w dniach od 26.07 do 30.07.2021 r. w formie 5-dniowego wyjazdu wakacyjnego do Popowa-Letniska ( z wyżywieniem ).

Pobyt jest bezpłatny, opłata rezerwacyjna wynosi 100 zł informacja jest umieszczona w zaproszeniu.

Zwracam się z serdeczną prośbą o przekazanie informacji na temat projektu "Młodzieżowi Liderzy Wyszkowa", wychowawcom klas 7-8 Szkół Podstawowych i 1 -3 Szkół Średnich ( przedział wieku 14-18 lat ) a także umieszczenie informacji na Facebooku szkoły.

Post można udostępnić z https://www.facebook.com/centrumdzialanprofilaktycznych - Rekrutacja trwa do 30.06.2021.

Program jest finansowany przez GKRPA z Gminy Wyszków dot:

Niwelowania czynników ryzyka i wzmacnianie czynników chroniących młodzież przed problemowym używaniem środków psychoaktywnych poprzez integrację
i kształcenie umiejętności psychospołecznych zespołu Młodzieżowych Liderów Wyszkowa do szerszego i skuteczniejszego podejmowania działań profilaktycznych
i pro-obywatelskich na terenie Gminy.

Program realizuje Fundacja Centrum Działań Profilaktycznych www.cdp-szkolenia.pl w załączniku zaproszenie wraz z opisem programu i kontaktem telefonicznym.