Jesteś tutaj: Start / I Zjazd Absolwentów

I Zjazd Absolwentów

Najważniejsze informacje dotyczące I Zjazdu Absolwentów

1. Organizatorem I Zjazdu Absolwentów jest Szkoła Podstawowa im . Jana Pawła II w Leszczydole Nowinach

2. I Zjazd Absolwentów odbędzie się na przełomie października i listopada 2018 roku.

3. Propozycja formy zjazdu zostanie przedstawiona i konsultowana na pierwszym spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 11 maja 2018 roku o godz.18.00 w szkole.

4. Do 10 maja czekamy na zgłoszenia łączników klasowych, którzy pomogą nam dotrzeć do osób ze swoich klas.

5. Czekamy również na zgłoszenia osób, które chcą pracować przy organizacji zjazdu (dobrze gdyby osoby te były obecne na pierwszym spotkaniu organizacyjnym).

6. Informacje o Zjeździe będą zamieszczone w prasie lokalnej oraz na tablicach ogłoszeń w naszej miejscowości.

7. Liczymy na współpracę z młodszymi rocznikami absolwentów i ich pomoc przy organizacji zjazdu.

Zgłoszenia na zjazd, pytania i wątpliwości prosimy kierować:

tel. 29 6791466- sekretariat i dyrektor szkoły

email: zjazdnowiny@wp.pl