Jesteś tutaj: Start / Zespół "NOWINKI"

Zespół "NOWINKI"

Zespół Nowinki  jest prowadzony  przez uczennice gimnazjum, które należą do wolontariatu. Uczennice i uczniowie klasy V szkoły podstawowej, którzy tańczą w zespole pod okiem gimnazjalistek występują i prowadzą zabawy taneczne  na uroczystościach  i imprezach okolicznościowych w szkole (andrzejki, choinka szkolna, Dzień Babci i Dziadka, zakończenie roku szkolnego) i poza szkołą (Dni Wyszkowa).

Układy taneczne, stroje wymyślają  uczennice gimnazjum, a  nad całością czuwa   opiekun wolontariatu Iwona Ochmańska.

Uczniowie integrują się ze sobą (uczniowie szkoły podstawowej z gimnazjalistami), rozwijają zainteresowania, aktywnie spędzają wolny czas, rozwijają wrażliwość na muzykę i ruch, świetnie się bawiąc doskonalą różne formy aktywności ruchowej, czuja się odpowiedzialne za siebie.

.