I miejsce Julii Ochmańskiej

Julia Ochmańska uczennica klasy III gimnazjum zajęła I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Chełmoński wczoraj i dziś”. Konkurs zorganizowało Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie. Inspiracją konkursu była twórczość mistrza pędzla Józefa Chełmońskiego. To już kolejny sukces Julki.

Nagrodę odebrała 11.05.2019 roku podczas uroczystej Gali.

Na konkurs wpłynęło około 100 prac z całej Polski. Celem była nie tylko twórczość wybitnego polskiego malarza Józefa Chełmońskiego, ale przede wszystkich promowanie szczególnie uzdolnionych talentów plastycznych. Profesjonalne jury uznało, że to właśnie praca Julki jest najlepsza i przyznało jej I miejsce. Pracę Julki można było obejrzeć na wystawie pokonkursowej w siedzibie liceum. Wręczeniu nagród towarzyszyła aukcja prac uczniów liceum plastycznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.