Świąteczna zbiórka żywności

Szkolne Koło Wolontariatu 1. grudnia 2018 roku w ramach współpracy z Fundacją „Lepszy los” po raz pierwszy przeprowadziło zbiórkę żywności w wyszkowskich marketach –  Kauflandzie i dwóch sklepach Biedronka. W akcji wzięli udział uczniowie z klasy VIII i III gimnazjum – M. Winkler, J. Ochmańska, K. Kamiński, A. i Z. Idzkiewicz, K. Kowalska, A. Wójcik pod opieką p. Iwony Ochmańskiej.

Fundacja współpracuje z Bankiem Żywności i zbiera produkty dla najbardziej potrzebujących, samotnych, chorych. Prezes fundacji p. Wojciech Bielecki (mieszkaniec Leszczydołu – Nowin) przekazał paczki żywnościowe razem z władzami gminy na wigilii podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej. Za udział w świątecznej zbiórce żywności p. Iwona i uczniowie otrzymali podziękowania z rąk prezesa.