Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66

Drużyna WiP na Wieczorze Andrzejkowym

23. listopada drużyna WiP -16. uczniów z klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum pod opieką p. Iwony Ochmańskiej, która zajmuje się w szkole zadaniami związanymi z wychowaniem i profilaktyką, uczestniczyło w Szkole Podstawowej nr 4 w Wyszkowie w Andrzejkowym Wieczorze Artystycznym programu „Wychowanie i Profilaktyka”.

Wyszkowska Grupa Teatralna FARSA zaprosiła uczestników do teatru improwizowanego. Żywe obrazy, w których każdy mógł uczestniczyć i wspólnie z aktorami odegrać własną scenę, przedstawiały zagadnienia z profilaktyki.

Organizatorem spotkania była Gmina Wyszków. Uczestnikami około 200 uczniów ze szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. Obecny był Sławomir Cieślak – naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych.

Na koniec spotkania wspólna WiPoteka i szaleństwo na parkiecie. Oczywiście nasi uczniowie też pokazali swoje taneczne umiejętności. Nie mogło zabraknąć słynnej Belgijki, zatańczonej nawet kilka razy. Mnóstwo wrażeń, emocji i świetna zabawa. Niestety trzeba było wrócić do domu, co wszyscy przyjęli z żalem i na pewno czekają już na następne spotkanie!