Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września uczniowie szkoły podstawowej i III klasy gimnazjum rozpoczęli nowy rok szkolny 2018/19. Wypoczęci, uśmiechnięci powrócili do swojego szkolnego gniazda i z zapałem  przystąpili do wytężonej pracy ucznia. Oprócz nauki czekają na nich w tym roku szkolnym różne miłe niespodzianki: wycieczki, spotkania integracyjne, dyskoteki, zawody sportowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przecież szkoła to nie tylko nauka.

Miejscem spotkania uczniów, rodziców i nauczycieli była sala gimnastyczna. Wszystkich przywitał p. dyrektor Krzysztof Ochmański, a  szczególnie serdecznie dzieci z klasy „0” i uczniów klasy I.  Życzył wszystkim miłego i bezpiecznego pobytu w szkole i dobrych wyników w nauce. Powitał nowych nauczycieli, przedstawił wychowawców klas. Zaznaczył, że to jest rok szczególny, w którym dwie klasy jednocześnie ukończą szkołę – klasa VIII i klasa III gimnazjum. Potem  uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Gminna inauguracja roku szkolnego odbyła się w SP nr 2 w Wyszkowie. Wziął w niej udział p. dyrektor Krzysztof Ochmański i  poczet sztandarowy z klasy III z opiekunem p. Adą Rozenek.